Evde Çorap Paketleme İşi ( 5000 TL Ek Kazanç İmkanı )

719

Evde çorap paketleme işi yaparak ayda en az 5000 TL ve üzeri ek kazanç sağlamak ister misiniz ? Aylık oldukça güzel ek gelir elde edilebilecek muhteşem bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Evde sizde çorap paketleme işi yaparak oldukça güzel en az 1300 TL ek gelir elde edilebilir bir ek iş. diyebiliriz. Çorap paketleme işi son derece basit ve kolaydır. Hemen hemen her kesimin yapabileceği bir iş tarzıdır.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır ?

Çorap firmaları tarafından evlere çorap ambalajlama işi veren yerler bu ilan başlığı altından sizler ile iletişime geçerek paketleme işlerini verebiliyor. Gelin birde evde çorap paketleme işi nasıl yapılıyor onu bahsedelim. Firmalar size paketlenmemiş çift çorapları iletmektedir, bunların yanında ambalajları bulunuyor. Ambalajları son derece düzgün ve titizlikle katlayarak paketlenmesi isteniyor. Yapacağınız adetli yüksek işlemlerde sizde aylık olarak 5000 TL ek kazanç elde edebiliyorsunuz.

Evde çorap paketleme işi veren firmalar

Evde çorap paketleme işi veren birçok firma vardır. Bu firmaların başında LCW, Defacto gibi büyük markalar da gelmektedir. Gizlilik gereği bizimle anlaşmalı olan evde çorap paket işi veren firmaların bilgilerini paylaşamıyoruz. Veri tabanımızda birçok firma var. Evde bu işi yaparak ek kazanç elde etmek istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Evde çorap paketleme işi telefon numarası

Okurlarımız bizden evde çorap işi veren firmaların telefon numarasını istemekte. Özellikle evde babet çorap paketleme telefon numarası talebi ile gelen ziyaretçimiz de bir hayli fazla. Yaşanan yoğunluk nedeni ile evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları paylaşmamızı istemiyor. Başvurular başvuru formu üzerinden yapılıyor ve bulunduğunuz il/ilçede size uygun iş varsa mail adresiniz üzerinden size ulaşım sağlanıyor.

Evlere çorap paketleme işi başvurusu nasıl yapılır ?

Aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz evde çorap paketleme işine atmış olacağınız ilk adım olacaktır. Yazacağınız mail adresiniz ile sizlere firmalar tekliflerini iletilecek ve ek iş sahibi olabilmeniz için de bu ilan size yardımcı olacaktır.

Evde çorap paketleme işi Ankara

Ankara’da çorap üretim faaliyetinde bulunan, bizimle anlaşmalı ve evlere paketleme işi veren birçok firma bulunmakta. Ankara ili ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız ve bu işle ek gelir elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen formu doldurabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi İzmir

İzmir tekstil ve çorap üretiminde en gelişmiş illerimiz arasında yer almakta. Bu sektörde özellikle evde yapılacak işlerde iş gücü ihtiyacı ise her geçen gün katlanarak artmakta. Firmalar İzmir için her gün bizden yüzlerce kişi talep edebilmekte. Siz de İzmir’de yaşıyorsanız ve ek gelir imkanı istiyorsanız vakit kaybetmeden formu gönderin.

Konya evde çorap paketleme işi başvurusu

Konya’da ikamet ediyorsanız ve evde çorap paket işi ile ek kazanç elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Yapmanız gereken hemen başvuru formu ile sizden istenen bilgileri göndermek. Konya’da anlaşmalı olduğumuz birçok işletme var  ve bizden Konya’da bu işi yapabilecek kişiler talep edilebilmekte.

Sivas evde çorap paketleme işi başvurusu

Sivas ili ve ilçelerinde çorap paketleme işi veren birçok firma bulunmakta. Bizim anlaşmalı olduğumuz da bir hayli fazla işletme var. Sivas ili sınırları içerisinde yaşıyorsanız vakit kaybetmeden başvuru formundan başvurunuzu gönderin ve firmaların size ulaşmasını bekleyin. Sivas evde çorap paketleme işi telefon numarasını anlaşmamız gereği paylaşamıyoruz.


719 Ek İş Başvuruları
 1. Melisa kaya

  Ev hanımıyım hiç bi yerde çalışmıyorum

  1. Lütfiye

   Her türlü paketleme işi olabilir düzene temizliğe önem veririm sorumluluklarımı zamanında yerine getiririm evde tekim bir gelire ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 2. Dilek

  Evde is yapmak istiyorum arkadaslarimda var acil ise ihtiyacim var

 3. Esra

  43 yaşındayım çalışmıyorum sivas ‘ta yaşıyorum becerikli ve titiz bir yapım var ayrıntılara dikkat ederim

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba. Talebiniz kayda alındı. İyi günler dileriz.

 4. Yılmaz

  Merhaba, Bolu’da yaşıyorum 22 yaşındayım market sektöründe çalışıyorum fazla boş zamanım oluyor. Paketleme işinde gayet becerikliyim.

  1. Ömür

   Merhaba ankarada oturuyorum ev hanımıyım boş vakitim çok tüm gün paketleme yapabilirim…saygılar

 5. Gökce

  Ben ev hanımıyım 3 çocuk var ev kira evde çalışmak istiyorum güvenilir kaporasız 5 sertifikam var çorap paketlediim

 6. Rojbin

  Merhaba , bursada yaşıyorum , çok fazla boş zamanım var ve paketleme işinde gayet hizliyim.

 7. Tülay yılmaz

  Ev hanımıyım boş vaktimde para kazanmak istiyorum

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.