Evde Çorap Paketleme İşi ( 5000 TL Ek Kazanç İmkanı )

719

Evde çorap paketleme işi yaparak ayda en az 5000 TL ve üzeri ek kazanç sağlamak ister misiniz ? Aylık oldukça güzel ek gelir elde edilebilecek muhteşem bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Evde sizde çorap paketleme işi yaparak oldukça güzel en az 1300 TL ek gelir elde edilebilir bir ek iş. diyebiliriz. Çorap paketleme işi son derece basit ve kolaydır. Hemen hemen her kesimin yapabileceği bir iş tarzıdır.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır ?

Çorap firmaları tarafından evlere çorap ambalajlama işi veren yerler bu ilan başlığı altından sizler ile iletişime geçerek paketleme işlerini verebiliyor. Gelin birde evde çorap paketleme işi nasıl yapılıyor onu bahsedelim. Firmalar size paketlenmemiş çift çorapları iletmektedir, bunların yanında ambalajları bulunuyor. Ambalajları son derece düzgün ve titizlikle katlayarak paketlenmesi isteniyor. Yapacağınız adetli yüksek işlemlerde sizde aylık olarak 5000 TL ek kazanç elde edebiliyorsunuz.

Evde çorap paketleme işi veren firmalar

Evde çorap paketleme işi veren birçok firma vardır. Bu firmaların başında LCW, Defacto gibi büyük markalar da gelmektedir. Gizlilik gereği bizimle anlaşmalı olan evde çorap paket işi veren firmaların bilgilerini paylaşamıyoruz. Veri tabanımızda birçok firma var. Evde bu işi yaparak ek kazanç elde etmek istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Evde çorap paketleme işi telefon numarası

Okurlarımız bizden evde çorap işi veren firmaların telefon numarasını istemekte. Özellikle evde babet çorap paketleme telefon numarası talebi ile gelen ziyaretçimiz de bir hayli fazla. Yaşanan yoğunluk nedeni ile evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları paylaşmamızı istemiyor. Başvurular başvuru formu üzerinden yapılıyor ve bulunduğunuz il/ilçede size uygun iş varsa mail adresiniz üzerinden size ulaşım sağlanıyor.

Evlere çorap paketleme işi başvurusu nasıl yapılır ?

Aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz evde çorap paketleme işine atmış olacağınız ilk adım olacaktır. Yazacağınız mail adresiniz ile sizlere firmalar tekliflerini iletilecek ve ek iş sahibi olabilmeniz için de bu ilan size yardımcı olacaktır.

Evde çorap paketleme işi Ankara

Ankara’da çorap üretim faaliyetinde bulunan, bizimle anlaşmalı ve evlere paketleme işi veren birçok firma bulunmakta. Ankara ili ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız ve bu işle ek gelir elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen formu doldurabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi İzmir

İzmir tekstil ve çorap üretiminde en gelişmiş illerimiz arasında yer almakta. Bu sektörde özellikle evde yapılacak işlerde iş gücü ihtiyacı ise her geçen gün katlanarak artmakta. Firmalar İzmir için her gün bizden yüzlerce kişi talep edebilmekte. Siz de İzmir’de yaşıyorsanız ve ek gelir imkanı istiyorsanız vakit kaybetmeden formu gönderin.

Konya evde çorap paketleme işi başvurusu

Konya’da ikamet ediyorsanız ve evde çorap paket işi ile ek kazanç elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Yapmanız gereken hemen başvuru formu ile sizden istenen bilgileri göndermek. Konya’da anlaşmalı olduğumuz birçok işletme var  ve bizden Konya’da bu işi yapabilecek kişiler talep edilebilmekte.

Sivas evde çorap paketleme işi başvurusu

Sivas ili ve ilçelerinde çorap paketleme işi veren birçok firma bulunmakta. Bizim anlaşmalı olduğumuz da bir hayli fazla işletme var. Sivas ili sınırları içerisinde yaşıyorsanız vakit kaybetmeden başvuru formundan başvurunuzu gönderin ve firmaların size ulaşmasını bekleyin. Sivas evde çorap paketleme işi telefon numarasını anlaşmamız gereği paylaşamıyoruz.


719 Ek İş Başvuruları
 1. Mehmet oguzhan dadak

  El becerik vardır caliskan bir insanım pandi sebebiyle işsiz kaldim verilecek işlere talibim

 2. Gülsüm

  Eskişehir odunpazarında yaşıyorum pabdemi nedeni ile işten çıkarıldım bu işe ihtiyacım var

 3. Semra Nur Gümüştaş

  Uzun zamandır pandemi sürecinden kaynaklı tekstil firmamız kapandı onun harici bir çok işe gir çık yaptım hava soğuk olduğu için evi de tek bırakamadığım için evden ek iş yapmak istiyorum

 4. Semra Nur Gümüştaş

  Bu arada evimde çoluk çocuk yok ürünlere zarar vericek herhangi madde kirli ortam yoktur güvenilir gelir görebilirsiniz

 5. Zeliha irem

  Sivas imranli da ikamet ediyorum. Hamileyim ve eşim suan düzenli bir sekilde çalışmıyor sürekli hazirdan gidiyor. Ona destek olmak için evden yapabileceğim bir iş varsa yardımcı olursanız sevinirim

 6. Güldane Soğancı

  Güldane Soğancı İstanbul Sarıyer de oturuyorum daha öncede paketleme işi yaptım pandemi yüzünden de işsiz kaldığım için yapmak istiyorum.Çocuklarımda 15 ve 14 yaşındalar onlarla beraber çok sayıda olan paketleme işlerini de çabuk ve düzgün temiz bir şekilde yapabilirim

 7. Ayşe

  İstanbul zeytinburnunda yaşıyorum, öğrenciym annem ile birlikte yapacağız bu işi.

 8. Zeliha

  Yozgat Sorgun evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 9. Elif

  Sivas’ta paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 10. Melisa kaya

  GEBELİ MH.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.