Düğün fotoğrafçılığı yaparak yüksek ek gelir imkanı

Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

Sizlere muhteşem bir ek iş fikrinden bahsederek yüksek ek gelir sahibi olmanıza yardımcı olacak pek çok bilgi paylaşımı yapıyoruz. Bu iş fikrinde sizlere düğün fotoğrafçılığı yaparak nasıl ek kazanç elde edebilirsiniz ondan bahsetmek istiyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı işinde profesyonel davranırsanız ve yaptığınız işleri güzel bir biçimde müşterilerinize sunarsanız kendinize oldukça güzel ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Bunun için fotoğraf çekimini iyi yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Kendinize güveniyorsanız gerisi bu işin çok kolaydır. Sizlere bahsedeceğimiz yöntemleri uygulayarak sizde bir düğün fotoğrafçısı olarak ek iş sahibi olabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçı olabilmek için kullanılacak malzemeleri sizlere sıralıyoruz.

1- Profesyonel fotoğraf makinesi

2- Bilgisayar

3- Montaj ve fotoğrafları düzenleyebilmek için adobe photoshop programı

4- Kendinize ait bir web sitesi ya da sosyal medya hesapları. (İnternet üzerinden müşteri bulabilmeniz için size yardımcı olacaktır.)

Yukarıda saydığımız malzemeleri sağladığınız durumda sizde artık bir düğün fotoğrafçısı olabilirsiniz. Şimdi şöyle düşünün tüm malzemeleri sağladığınız ve sosyal medya üzerinden haftalık 100 TL ye sponsorlu bir reklam verdiniz. Bunları vermek oldukça basit ve kolaydır. Müşterilerin size ulaşmasına Instagram üzerinden başlayabilirsiniz. Bir Instagram sayfası kurdunuz ve bu sayfanızı sponsorlu olarak reklamını yaptınız müşteriler sizi arayacak fiyat ve randevu talep edecektir. Gideceğiniz bir çekimde en az 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Düğün fotoğrafçıların ücreti kendi profesyonel bilgilerine ve müşteri portföyüne göre değişebilmektedir.

Yukarıdaki bahsettiğimiz işlemleri takip ederek sizde düğün fotoğrafçılığı yapıp ek kazanç elde edebilirsiniz. Şansınızın ve işinizin uğurlu gitmesi dileklerimiz ile.

İş Uzmanı Aylin Polatlı


3 Başvurular

  • İsmail
    Posted Mart 23, 2020 8:30 pm 0Likes

    Evde kına sabun mandal vs türleri işi ariyorum

  • Salih
    Posted Mart 25, 2020 10:32 pm 0Likes

    Düğün kameramanlığı yaptım 5.5 yıl. Farklı birçok meslekte görev aldım.

Başvuru Gönder