Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları Nelerdir?

Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

Ev hanımları evde geçirdikleri boş zamanları doldurmak ve aile bütçesine destek olmak adına evde ek iş imkanlarına başvurmaktadırlar. Bunun yanında evde emekli olan kişilerin ya da ek gelire ihtiyacı olan öğrencilerin sıklıkla başvurduğu işlere ek işler denir. Ek işler hem zamanı olumlu geçirmek hem de aile bütçesine katkı sağlamak adına önemli bir husustur. Güvenilir bir ek iş bulmak için internet ortamında ki sitelere bakmak mümkündür. Ek iş veren firmalar şu şekildedir; Sancaktepe Boncuk İşi, Eyüp Kurdele Bağlama İşi, Eyüp Eşarp Dikme İşi, Vefa Marka Yapıştırma İşi, Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi, Balat Boncuk İşleme İşi, Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama, Pendik İp Temizleme İşi, Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi, Bağcılar Kalem Montajı, Esenler Kâğıt Çanta Katlama gibi firmalar mevcuttur. Telefon numaralarına ulaşmak için aşağıda bulunan “başvuru gönder” kısmını doldurun.

Ek İş Veren Firmalar Hangi Türde İşler Vermektedir?

Evde ek iş olarak mandal ve kutu katlama işi en çok rağbet gören işler arasındadır. Evinize kadar size özel şekilde gönderilen kutularda mandallar ve kutular mevcuttur. Her bir kutu yapımı üzerinden ücretlendirmeler sağlanmaktadır. Nikah şekeri paketleme ise ikinci olarak en fazla talep görülen ek iş alanıdır. Özellikle düğünlerin fazla olduğu zamanlarda nikah şekeri paketleme işi oldukça fazlalaşır. Şeker poşetleme işi, evde turşu yapıp satma işi, davetiye katlama işi, kâğıt torba katlama işi, altın kutusu yapımı işi en çok talep gören ek iş fikirleri türlerindendir.

Ek İş Yapabilmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Evde ek iş yapımında disiplinli olmak, işine sadık kalmak önemlidir. İşi teslim etme süreleri belirlidir ve o süreyi aşmamak gerekmektedir. Evde çalışarak ek bir iş yapıldığı için zaman yönetimi doğru yapılmalıdır. Bir ofis ya da iş yerinde çalışılmadığından disiplini sağlamak zor olabilir. Ancak planlı bir şekilde hareket ettiğinizde ve üst üste işler alınıp yapıldığında bu sorunda halledilebilir. Her işi almadan önce maliyet hesaplamanızı yaparak olası yanlış anlaşılmaların önüne de geçmek gerekir.

İş Uzmanı Aylin Polatlı


1 Comment

  • Haticenur karaturna
    Posted Aralık 9, 2020 7:22 pm 0Likes

    Kahramanmaraş dulkadiroglu

Başvuru Gönder