Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları Nelerdir?

31

Ev hanımları evde geçirdikleri boş zamanları doldurmak ve aile bütçesine destek olmak adına evde ek iş imkanlarına başvurmaktadırlar. Bunun yanında evde emekli olan kişilerin ya da ek gelire ihtiyacı olan öğrencilerin sıklıkla başvurduğu işlere ek işler denir. Ek işler hem zamanı olumlu geçirmek hem de aile bütçesine katkı sağlamak adına önemli bir husustur. Güvenilir bir ek iş bulmak için internet ortamında ki sitelere bakmak mümkündür. Ek iş veren firmalar şu şekildedir; Sancaktepe Boncuk İşi, Eyüp Kurdele Bağlama İşi, Eyüp Eşarp Dikme İşi, Vefa Marka Yapıştırma İşi, Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi, Balat Boncuk İşleme İşi, Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama, Pendik İp Temizleme İşi, Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi, Bağcılar Kalem Montajı, Esenler Kâğıt Çanta Katlama gibi firmalar mevcuttur. Telefon numaralarına ulaşmak için aşağıda bulunan “başvuru gönder” kısmını doldurun.

Ek İş Veren Firmalar Hangi Türde İşler Vermektedir?

Evde ek iş olarak mandal ve kutu katlama işi en çok rağbet gören işler arasındadır. Evinize kadar size özel şekilde gönderilen kutularda mandallar ve kutular mevcuttur. Her bir kutu yapımı üzerinden ücretlendirmeler sağlanmaktadır. Nikah şekeri paketleme ise ikinci olarak en fazla talep görülen ek iş alanıdır. Özellikle düğünlerin fazla olduğu zamanlarda nikah şekeri paketleme işi oldukça fazlalaşır. Şeker poşetleme işi, evde turşu yapıp satma işi, davetiye katlama işi, kâğıt torba katlama işi, altın kutusu yapımı işi en çok talep gören ek iş fikirleri türlerindendir.

Ek İş Yapabilmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Evde ek iş yapımında disiplinli olmak, işine sadık kalmak önemlidir. İşi teslim etme süreleri belirlidir ve o süreyi aşmamak gerekmektedir. Evde çalışarak ek bir iş yapıldığı için zaman yönetimi doğru yapılmalıdır. Bir ofis ya da iş yerinde çalışılmadığından disiplini sağlamak zor olabilir. Ancak planlı bir şekilde hareket ettiğinizde ve üst üste işler alınıp yapıldığında bu sorunda halledilebilir. Her işi almadan önce maliyet hesaplamanızı yaparak olası yanlış anlaşılmaların önüne de geçmek gerekir.


31 Ek İş Başvuruları
 1. Çağla

  Üniversite öğrencisiyiz . Yaz vaktinde evde boş boş oturmak yerine evde paketleme işi yapmak istiyoruz . Geri dönüş sağlarsanız seviniriz . Mersin Tarsusta yaşıyoruz .

 2. beyda

  evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Melis Avcı

  İstanbul/ Gaziosmanpaşa
  Öğrenciyim, aileme elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. iyi günler.

  1. Ömür Öztürk

   Ankara

 4. şükran akkaya

  Antalya/Muratpaşa

 5. Mehmet Tıraş

  İstanbul

 6. Zehra

  Bursa/inegöl

 7. Fatma yakut

  Kayseri de fatma yakut paketleme işi ne olursa yaparim

 8. Yasemin

  Ist gaziosmanpaşa

 9. ZEHRA

  fatih istanbul
  evde paketleme işi yapmak istiyoruz
  silgi olur kına olur balon veya herhangi biri olabilir bilgi vermenizi rica ediyorum

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.