Evde Baret Etiketleme İşi 2022 Güncel

0

Evde Baret Etiketleme İşi: İş güvenliği, günümüzde çalışma sektörleri dahilinde en dikkat dilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Endüstriyel ve inşaat sektörleri başta olmak üzere birçok iş alanında, çalışanların güvenliği için çeşitli ekipmanlar üretiliyor ve kullanılıyor. Baret, gözlük, eldiven ve iş elbisesi ise bu ekipmanların en önemlileridir. Güvenlik açısından düşünüldüğünde bu ekipmanların arasında en önemli konumda olanı ise hiç şüphesiz ki baretlerdir. Daha çok inşaat sektöründe kullanılan ve bir çeşit kask görünümünde olan baret, çalışanların kafa bölgesini her türlü tehlikeden çok büyük ölçüde korumaktadır. Sert plastik ve polietilenden üretilen çalışma bareti, iş güvenliği alanında en vazgeçilmez ekipmanlardan biridir.

Madenler, inşaatlar, şantiyeler, tersaneler, demir ve çelik sanayileri, makine imalatı yapan fabrikalar, endüstri sektörleri ve daha birçok alanda kullanılan baretler, bu ekipmanları satın alacak olacak firmalar tarafından kendi ibarelerinin yer aldığı şekilde temin edilmek istenir. Ve bu işleme de barete etiket yapıştırma adı verilir. Baretleri üreten firmalar ise iş yoğunluklarından ötürü bu işlemleri fabrika dışında ve daha hızlı olacak şekilde sürdürmek istemektedir. Baretlere fosforlu etiket yapıştırmak, firmalar tarafından evlere ek iş olarak da verilir. Bu sayede hem fabrikalar işlerini kısa sürede yaptırmış ve hem de evde ek iş arayan kişiler kendilerine istihdam sağlamış olurlar.

Evde Baret Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bir dizi kimyasal içeriklerden üretilen ve üretim sonrası oluşan çapak kısımları da fabrikalarda temizlenen baretler, son olarak fosforlu etiket yapıştırma aşamasına girerler. Fosforlu etiket sayesinde hem baretlerde firma ibaresi yer alır ve hem de baretlerin karanlık ortamlarda bile parlaması sağlanır. Ve bu işi yapmanız için sizinle anlaşan üretici firmalar, ne yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini size özenle anlatacaktır. Adresinize gönderilen baretlerin her biri farklı renk gruplarında olup, sizden de öncelikle baretleri renklerine göre birbirinden ayırmanız istenir. Ve sonrasında ise direkt renk olarak birbirinden ayırdığınız baretleri etiketleme işlemine geçebilirsiniz. Fosforlu baret etiketleri, baretin baş kısmına yapıştırılır. Ve yapıştırmadan önce etiketi baretin baş dört farklı kısmından boşluk bırakacak şekilde denk getirdiğinizden emin olmalısınız. Bu boşlukları ayarladıktan sonra fosforlu etiketi baret üzerine yapıştırabilirsiniz. Ve yapıştırma işleminin ardından, bir bıçak yardımı ile etiketi keserek işlemi tamamlamış olursunuz. Yine evde baret etiketleme işi için lazım olacak maket bıçağı, etiket, koli, koli bandı, önlük ve iş eldiveni, size bu işi veren firma tarafından tedarik edilir.

Evde Baret Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

İş dünyasının en yoğun sektörlerinden biri olan baret üretimi ve satışı, günde yüzbinlerce üretim ve teslimat şekilde gerçekleşir. Çok seri bir şekilde üretim yapılması gerektiği için bu baretlerin etiketlenmesi işlemi üretici firmalar tarafından evlere ek iş olarak verilir. Siz de evde oturduğunuz yerde baret etiketlemesi yaparak ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu işi yaparak kazanacağınız ücret firmaya göre değişmekte olup, ortalama rakam olarak ise etiketlenen her bir baret için 20 kuruş ile 30 kuruş seviyelerindedir. Etiketini yapıp da paketlediğiniz ve hazır hale getirdiğiniz baretler, firma yetkilileri tarafından haftanın bir günü adresinizden teslim alınır. Ve her hafta 1000 adet baret teslim ettiğinizi, her bir baretten de 30 kuruş kazandığınızı düşünürsek bu da haftalık kazancınızın 300 TL olduğuna işarettir. Evde baret etiketleme işinden kazanacağınız aylık ücret ise 1200 TL ile 1500 TL seviyeleri arasında değişiklik gösterir.

Evde Baret Etiketleme İşi için Nereye Başvuru Yapabilirim?

Aşağıda ki iletişim formunu eksiksiz doldurup bize gönderebilirsiniz. Daha önce bu iş ile ilgili bilgi ve tecrübeniz var ise ayrıca belirtin. Yapmış olduğunuz başvuru İstanbul Baret Etiketleme, İzmir Baret Etiketleme, Ankara Baret Etiketleme, Sivas Evde Baret Etiketleme, Antalya Evde Baret Etiketleme, Sakarya Evde Baret Etiketleme, Kocaeli Evde Baret Etiketleme, Trabzon Evde Baret Etiketleme, Bayburt Evde Baret Etiketleme, Gümüşhane Evde Baret Etiketleme, Artvin Evde Baret Etiketleme, Gaziantep Evde Baret Etiketleme, Şanlı Urfa Evde Baret Etiketleme ve Kayseri Evde Baret Etiketleme gibi illere ilan veren firmalar tarafından incelenip sizlere dönüş sağlanacaktır.


Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.