Evde boncuk işi, Evlere boncuk paketleme işi verenler

228

Evde boncuk işi, Evlere boncuk paketleme işi verenler son zamanlara paketleme işleri arasında en çok aranan ek iş modelidir. Eğer sizde evde paketleme işi yapmak istiyorsanız o halde bu içerik sizin için faydalı olacaktır.

Evde boncuk işi, Evlere boncuk paketleme işi verenler

Evde paketleme işleri, arasında her zaman ek iş getirisi oldukça yüksek olan evde boncuk dizme işi trendini korumaya devam etmektedir. Eğer sizde halen kendinize ek iş arıyorsanız bu işi kaçırmamanızı ve bu işe başvurmanızı önerebilirim. Evde boncuk paketleme işi son derece kolay ve de basittir. İş tanıtımını sizlere biraz bahsetmek istiyorum.

Evlere boncuk paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağladıktan hemen sonra firma ile kaç adet üzerinden anlaşma sağdıysanız firma sizlere paket ve ambalajların içerisinde bulunun boncuk modellerini ulaştırıyor. Bu boncukları bazılarını ipe dizmeyi bazılarını ise 100’er adet sayım yapıp paketlenmesini isteyebiliyor.

Evet değerli takipçilerim her geçen gün güncel ek iş ilanlarını araştırıyor ve sizlere bu sayfadan ulaştırmaya devam ediyorum. Eğer sizde evde boncuk paketleme işi modeli ile ilgileniyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup gönderebilirsiniz.

Evde boncuk paketleme işi veren firmalar

Evlere boncuk paketleme işi veren firmalar ile iletişim halinde olmak ve ek iş sahibi olabilmek için aşağıdaki başvuru gönder kısmını doldurup iletebilirsiniz. Bu sayede evlere boncuk paketleme işi gönderen firmalar başvurunuzu görerek sizlere ulaşım sağlayıp başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır.


228 Ek İş Başvuruları
 1. Nese

  Ankara /etimesgut

 2. turgay çelen

  samsun

 3. Vildan demirci

  Muratpaşa-Antalya evde paketleme isi

 4. Serpil

  İstanbul

 5. Cihan

  Ankara

 6. hülya

  sıvas

 7. Hülya Demir

  sıvas

 8. Sevda

  Evde paketleme işi için Tekirdağ da yaşıyorum.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.