Evde Hediye Kutusu Paketleme İşi ile Ayda 2000 TL Ek Gelir Elde Edin

32

Evde Hediye Kutusu Paketleme İşi: Özellikle de yılın özel günlerinde, hayatımızdaki değerli insanlara aldığımız hediyeleri en güzel hediye kutularına sarıp sarmalarız ve haliyle de yine özellikle bu denli özel günlerde hediye kutularına olan ihtiyaç da bir hayli artmamaktadır. Ve üretici firmalar ise bu ihtiyacı karşılamak için çok yoğun bir mesajı harcarlar ve gece gündüz demeden hediye kutusu üretimi yaparlar. Bu da birbirinden güzel hediye paketlerinin üretimi konusunda olduğu gibi, bu paketlerin hazırlanıp kullanıma hazır hale gelme konusuna olan ihtiyacı da ortaya çıkartır. Firmalar ise ürettikleri hediye paketlerinin en güzel ve en hızlı şekilde paketlenmesi için talepte bulunan kişilere evde hediye kutusu paketleme işi vermektedir. Eğer ki siz de yeteri kadar boş vakte sahipseniz ve evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, yazıyı sonuna kadar okuyabilir ve yazı sonundaki formu doldurarak bu işe başvurabilirsiniz.

Evde Hediye Kutusu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı renk, boyut, şekil ve modelde üretilen hediye kutularının paketleme işi oldukça basit ve kolaydır. Evde part time iş fikri olarak yapacağınız hediye kutusu paketlemesi için gerekli olan malzemeler sırasıyla; on farklı renkteki karton kağıt, makas, yapıştırıcı ve renkli kurdeledir. İşe başlarken ilk olarak renkli kartonları ölçülü bir şekilde kesmeniz gerekmekte ve bu ölçüleri firma görevlileri sizlere belirtecektir. Daha sonra kesilen karton ortadan ikiye katlanır ve daha sonra da tam tersi olan yöne tekrardan ikiye katlanır. Her iki tarafına doğru katlanan karton tekrardan düz bir şekilde yere serilerek dört farklı köşesindeki uç noktaları içe doğru katlanır. İçe doğru katlanan uçlar sonrasında tekrardan açılarak katlama çizgileri belirginleştirilir. Bu işlem, tüm kartonlar için aynı geçerliliğe sahiptir. Bu şekilde elde edilen kartonlar, sonrasında firmaların verdiği katlama yöntemi sayesinde bir hediye kutusu haline dönüşecektir. Hazırladığınız hediye kutularını içe içe geçecek şekilde saylı bir şekilde diziyor, sonrasında ise kurdele ile bağlayarak işlemi tamamlamış oluyorsunuz.

Evde Hediye Kutusu Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Hediye kutusu paketleme işi, firmalar tarafından yüksek derece de acil yapılması gereken bir iş olduğu için part time olarak bu işi yapmak isteyen kişilerin son derece pratik ve düzenli olması gerekmektedir. Bu denli yoğunluk, yüksek çalışma temposu vs. gibi gereksinimleri olan bu işin kazancı da elbette ki oldukça tatmin edici seviyededir. Evde hediye kutusu paketleme işi, daha çok özel günlerden 1 hafta kadar önce verilmektedir. Bu süre içerisinde ise gününüzün büyük bir kısmını kutu hazırlayarak harcarsınız ve bu sayede günlük 125 TL ile 175 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu da 1 haftalık süre içerisinde size 875 TL ile 1525 TL arasında bir kazanç sağlar. Elbette ki evde hediye kutusu paketleme işini sadece özel günlerden önce yapabilirsiniz diye bir kural yoktur. Yılın her günü bu işi yapabilir ve kendinize kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. Sadece, özel günler haricindeki zamanların iş yoğunluğu biraz daha az olacağı için yapacağınız iş de daha kısa süreli olacaktır. Bu süreçlerde kazanacağınız günlük ücret ise 65 TL ile 85 TL arasında değişiklik gösterir. Yani kısa bir hesaplama yaparsak, evde hediye kutusu paketleme işi yaparak ayda en az 2.000 TL kazanmak mümkün diyebiliriz.

Ek İş İle İlgili Detaylar


32 Ek İş Başvuruları
 1. Cansu

  Merhaba çalışıp işşiz kalan mobbing uygulanarak işten ayrilmak zorunda kalan 15 aylık bebeği olan bir anneyim kendi ayaklarımın üzerinde durup kazanç sağlamak istiyorum yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkürler

 2. Ayşe

  Ev hanımıyım ekonomi malum bende eve destek olmak istiyorum. Bilgi verir misiniz

 3. Meryem

  Evli iki çocuk annesiyim çalisip ek gelir elde etmek istiyorum

 4. Deniz

  Annem ev hanımı. Bu işe ihtiyacı var. Fatura ve giderler için

 5. Halise Tunç

  Evliyim 2 cocugum var küçük çalışmam lazım cocuklar olduğu için evde çalışmaya ihtiyacım var

 6. Dilay

  Üniversite mezunuyum. Evliyım. Evde ev hanımıyımmm işsizlik çok yoğun olduğu. Icın. İş arıyordum. Uzun süredir sayfada denk geldim

 7. Bekir

  Vardiyali sistem halinde çalışıyorum ek iş imkanı olursa sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim

 8. Neşe

  Ek işe ihtiyacım var. Bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba, mail adresiniz hatalı sanırım size ulaşamiyoruz

   1. Büşra

    Merhaba. Üniversite öğrencisiyim harçlığımı çıkarmak için gelir sağlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 9. Cüneyt

  Evde iş arıyorum

 10. Bahar

  Merhabalar ismim bahar işe ihtiyacım var öğrenci okutuyorum lütfen geri dönüş sağlarsınız çok mutlu olurum.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.