Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi (2800 TL Net Kazanç)

5

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi: Özellikle de ev hanımları, evin önemli işlerini bitirdikten sonra geriye çok fazla boş zamanları kalabilmektedir. Bu boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kadınlar ise evde ek iş yöntemlerini deneyerek hem boş zamanlarını değerlendirmiş ve hem de kendilerine önemli bir gelir kaynağı oluşturmuş olurlar. Evde yapılabilecek ek iş yöntemlerin çok iyi bir örnek olan evde hediyelik sabun paketleme, birbirinden farklı renk ve sabunların paketlenmesi ile size ayda 2000 TL civarı bir ücret kazandırabilir. Peki evde hediyelik sabun paketleme işi nasıl yapılır, tam olarak ne kadarlık bir ücret kazandırır ve bu işe nerden başvurabiliriz. İşte tüm bu soruların cevabı…

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Biraz detay ve çokça da dikkat isteyen evde hediyelik sabun paketleme işi, farklı renk ve kokudaki sabunların yine farklı renklerdeki tül bez ve iplere sarılması ile yapılır. Bir adet sabun alınır, beyaz renkli tüle sarılır ve daha sonra da renkli kurdele ipi ile tüle düğüm atılır. Attığınız bu düğümün kesinlikle sağlam olmasına ve çözülmemesine dikkat etmelisiniz. Paketlemesi hazır olan her bir sabun, sabun paketine dizildikten sonra o paketleri de büyük kolilere dizersiniz. Tüm kolileri hazır hale getirdikten sonra evde hediyelik sabun paketleme işini de bitirmiş olursunuz. Bu iş dahilinde size lazım olarak tüm malzeme ve araç gereçler ilgili firma tarafından tarafınıza iletilecektir. Tüm malzemeler teslim edildikten sonra firma yetkilisi, evde sabun paketleme işinin tüm ayrıntılarını size anlatacaktır. Bununla birlikte daha önceden hazırlanan birkaç sabun paketi örneği de kolaylık olması açısından yine firma yetkilisi tarafından size teslim edilir.

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

El emeği göz nuru diye tabir edilen evde hediyelik sabun paketleme işi, size her bir sabun paketlemesi için 2 TL kazandırır. Bu işe ideal bir süre dahilinde vakit ayırarak günde 50 sabun paketlemesi yapabilirsiniz. Yaptığınız iş firmanın istediği koşullarda olduğu sürece bu işe düzenli olarak devam edebilir ve haftada 700 TL, ayda ise 2800 TL civarı bir ücret kazanabilirsiniz. Hazırladığınız sabun paketlemesi kolileri, firma yetkilisi tarafından haftalık olarak adresinizden teslim alınır ve not edilir. Teslimattan sonra ise kolilerde herhangi bir sorununun gözetilmemesi durumunda ödemeniz gerçekleşir.

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Türkiye’nin bir çok ilinde evlere sabun paketleme işi veren firmalar ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Firmaların isteği üzerine telefon numaralarını açıkça paylaşmıyoruz. Firmalar pek çok geri dönüşü olmayan aramalar yüzünden çok vakit kaybettiklerini ifade ediyorlar. Başvuruyu nasıl yapacağınız aşağıda ki madde de yazıyor. Ankara, İzmir, Osmaniye, Samsun, İstanbul, Siirt, Bingöl, Manisa, Mardin, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Trabzon, Konya, Ordu, Balıkesir, Yalova, Nevşehir, Bursa, Bolu illerinde evde sabun paketleme işi verilmektedir.

Evde Hediyelik Sabun Paketleme İşine Nasıl Başvururum?

Siz de yeterince boş zamana sahip ve bu boş zamanlarınızda evde hediyelik sabun paketleme işi yaparak ayda ortalama 2800 TL civarında bir gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan formu doğru bir şekilde doldurup göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz, ek iş veren firmalar tarafından görüntülenip değerlendirilecek ve uygun görülmesi halinde tarafınızla iletişime geçeceklerdir.


5 Ek İş Başvuruları
 1. Ömür

  Merhaba ankarada oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok tüm gün paketleme yapabiliririm…saygılar

 2. Fatmanur

  Sivasta ögrenciyim ek iş yapıp harçlığımı çıkartmak istiyorum çok fazla boş vaktim oluyor paketleme yapabilirim

 3. semra

  merhaba ben semra kılıç
  37 yaşında ön muhasebe bilgim var elim hızlıdır, temiz titizimdir
  ek iş arıyorum acil destek olunursa sevinirim
  teşekkürler

 4. Tülay

  4 ÇOCUĞUM VAR 3OKUYOR GEÇINENIYORUZ ELIM HIZLIDIR DAHA ÖNCEDE YAPTIM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVINIRIM

 5. Tülay

  4çocuğum var 3 okula gidiyor geçinemiyoruz elim yatkındır daha öncede yaptim yardımci olursanız sevinirim

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.