Evde kına paketleme işi yapıp 800 TL kazanabiliyorsunuz

Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

Kına paketleme işi yaparak 800 TL ve daha üstü rakamları kazanabiliyorsunuz. Eğer sizde evde ek iş arıyorsanız evde kına paketleme işi size uygun bir iş fikri olabilir. Eğer sizde evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız bu paylaşım sizin için oldukça tadından yenmez olacaktır.

Her zaman araştırmalarımızı yaparak güncel ek iş ilanlarını araştırıyor ve ek gelir elde edebileceğin ek işler ile sizleri buluşturuyoruz. Evde kına paketleme işi de bunlarda bir tanesi hatta en iyi olanlarından diyebiliriz. Bu iş oldukça basit ve iş tecrübesine de ihtiyacınız pek olmuyor. Kolaylıkla sizinde yapacağınız bu ek iş ile sizde güzel ek gelirler elde edebileceksiniz.

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır?

Bu ilan başlığı altında bulunan başvuru kısmını doldurup gönderdikten sonra sizlere ulaşan evlere kına paketlemesi işi veren firmalar anlatımlarını gerçekleştiriyor ve sizlere anlaşmalı oldukları kargoları ile ürünleri gönderiyor. Kınalar kutu halinde paketlenmemiş vaziyette oluyor. Kutuların yanında kınaları paketlemesini yapacağınız ambalajları da bulunmaktadır. Bu ambalajlara kınaları paketleyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

Evde kına paketlemesi işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru adımlarını tamamlayarak gönderin. Evlere kına paketlemesi işi veren firmalar ile iletişim halinde kalarak sizde ek iş sahibi olun.

İş Uzmanı Aylin Polatlı


23 Başvurular

 • didem kaya
  Posted Nisan 7, 2021 1:25 pm 0Likes

  tekirdağ

 • nurcan kaya
  Posted Nisan 7, 2021 1:26 pm 0Likes

  tekirdağ

 • Çiçek
  Posted Nisan 10, 2021 7:54 am 0Likes

  Diyarbakır

Başvuru Gönder