Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

11

Evde paketleme işi veren firmalar ve bilgileri bu yazımızda sizinle paylaşılacaktır. Evde çalışarak para kazanmak hem de ayda en az 2000 TL kazanmak artık hayal değil. İnsanlar kendi evlerinden çalışarak para kazanmak istediklerinde bu alanda kişilere işveren birçok büyük ve orta ölçekli firma bulunuyor. Bu firmalardan dilediğiniz bir firmayı seçerek kendi yetenek ya da becerilerinize göre iş alabilme olanağınız bulunuyor.

Evde paketleme işi veren firmalar sizlere farklı ürünlerin paketlenmesi karşılığında belli tutarlarda para ödemesi yapıyor. Böylece hem firma kalıcı işçi çalıştırmak zorunda kalmıyor hem de sizler yapılan işler ile son derece keyifli zaman geçirerek para kazanma olanağı buluyorsunuz. Bu işleri genelde dışarıda bir işte çalışma imkânı olmayan ev hanımları ya da çalışmayan genç kızlar tercih ediyor. Ancak isteyenler ailecek de yaparak yüksek gelir elde edebiliyor.

Evden Çalışmanın Önemli Avantajları nelerdir ?

Dışarıda iş bulmanın artık çok zor olduğu günümüzde insanlar farklı iş alternatiflerini değerlendirme yoluna gidiyorlar. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve her türlü iş konusunda beceri sahibi olmak isteyen insanlar firmalardan paketleme işi alabiliyorlar. Bu işlerin kapsamında firmaların bulunduğu sektör büyük önem taşıyor. Bazen mum paketleme işi olurken bazen de kürdan paketleme işleri yapılabiliyor. Evde çalışmanın en önemli avantajı ise kadınların hem evlerine hem de çocuklarına daha geniş zaman ayırabilmelerine olanak sağlamasıdır. Evde boş vakit geçirmek yerine üretken olmak isteyen her kadın bu işi çok daha rahat bir şekilde yapabilme imkânı buluyor.

Evden Çalışarak Para Kazanmak Mümkün Mü ?

Evden çalışarak para kazanmak son yıllarda çok tercih edilen işler arasında yer alıyor. Hemen herkes ev rahatlığında çalışmanın olanaklarını değerlendirmek istiyor. Evden çalışmak ve yeni iş fikirleri ile para kazanmak isteyenler bu alanda iş dağıtan firmalardan destek alabilirler. Kaliteli işler yapmak isteyenler bu işler sayesinde her zaman para kazanma imkânı buluyorlar. İş vakitlerini kendilerinin belirlediği ve ne kadar çalışmak istediklerine yine kendilerinin karar verdiği bu işlerde kazanç tutarı da kişilerin potansiyeline göre yüksek oluyor. Paketleme işleri sayesinde firmalar birçok ev kadınına ve işsiz insana para kazanma olanağı sunuyor.

LC waikiki evlere iş veriyor mu ?

LC waikiki gibi büyük ve kurumsal firmalar dönem dönem evde iş imkanı sağlayabilmekte. Bu ek işler genellikle firmanın kendisi ya da aracı işletmeler tarafından sağlanabilmekte. LC waikiki resmi web sayfasından firma tarafından evde yapılacak uygun ek işler ve diğer açık pozisyonlara göz atabilir ve başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapanların yorumları

Ülkemizde ve tüm dünyada evde ek iş yaparak geçimini sağlayan birçok kişi vardır. Tabi bu işi yapanların yorumları da yapmayı düşünenler için önem arz etmektedir. Yazımızın altında evde paketleme ve diğer işleri yapanların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de bu konu hakkında hem yorumunuzu iletebilir hem de çalışmayı düşünüyorsanız başvurunuzu da bu form aracılığı ile yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi Veren firmalar ve Telefon numaraları

Evde paketleme ya da diğer ek işleri veren firmaların güncel adresleri ve telefon numaralarını  İş Veren Firmalar İletişim numaraları başlıklı sayfamızda sizlerle paylaştık. İlgili sayfamızda evde paketleme işi veren firmalar Ankara, İstanbul ve diğer iller için aktif iş alımı olan işverenlerin iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. 

Evde paketleme işi dolandırıcılığı

Her sektörde olduğu gibi ne yazık ki bu sektörde de birçok dolandırıcı var. Lütfen biz de dahil olmak üzere hiç bir web sitesi ile açık adresinizi, T.C. numaranız ile diğer kişisel bilgilerinizi ve cep telefonu numaranızı paylaşmayın. Bu kişiler bu bilgilerle birçok veriye erişim sağlayabilmekte. İşin sonunda başınız ağrıyabilir. Bu nedenle lütfen dikkat edin.

Evlere iş veren firmalar sahibinden

Evlere iş veren firmalara sahibinden.com ilan sitesi aracılığı da ulaşabilirsiniz. Ancak ulaştığınız ek iş ilan sahibinin;

 • Eski ve onaylı üye olmasına dikkat edin.
 • Özellikle Sahibinden Kurumsal üyeliği olan ve eski üyelerin açtığı ek iş ilanlarına başvurun.
 • Yeni hesaplar tarafından açılan ek iş ilanları bir çeşit dolandırıcılık için açılmış olabilmektedir.

11 Ek İş Başvuruları
 1. Esme

  Evde iş almak istiyorum

 2. Serap

  İstanbul ikitelli

 3. hilal tuzcu

  basaksehir istanbul

 4. Sevda Çelik

  Sultanbeyli

 5. Sevda Çelik

  İstanbula
  Sultanbeyli

  1. Fazilet

   Sivas Merkez

 6. Bahar

  Sivas merkez

 7. Derya çelik

  Bağcılar güneşli

 8. Zümrüt

  İstanbul/Başakşehir

 9. Yaren Şahin

  Merhaba ben yaren. 7 10 kişilik bir ekibimiz var. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Balıkesir’de ikamet ediyoruz. Paketlenecek ürünleri çok özenli ve çok hızlı bir şekilde yapabiliriz. Kendimize bu konuda çok güveniyoruz. Ürün miktarı farketmeksizin istenilen sürede işi yetiştirebiliriz.

 10. Saadet

  Ankara Etimesgut evde paketleme işi istiyorum

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.