Evde Silgi Paketleme İşi Haftalık 530 TL Kazanç

913

Evde silgi paketleme işi yapıp haftalık 530 TL ek kazanç elde edilebilir. Eğer sizde kendinize bir ek iş arıyorsanız hemen bu ilanı dikkate alarak başvurunuzu yapıp değerlendirilmesini ve sonuç almasını bekleyebilirsiniz. Evde silgi paketleme işi veren firmalar ile iletişim halinde kalmak için bu ilan tamda size göre.

Evlere paketleme işi veren firmalar her geçen gün sektörde farklı işler ile kendisini göstermeye devam etmektedir. Bunlardan bir tanesi de silgi paketleme işi diyebiliriz. Silgi paketleme işi oldukça basit ve yapılacak çok adetli işlemlerde haftalık sizlere oldukça muhteşem ek gelir elde etmenize olanak tanıyabiliyor. Evde silgi paketlemesi işini sizlere anlatmak istiyoruz. Anlaşacağınız firma sizlere paketlemesi ve ambalajlaması yapılmamış silgileri ulaştırıyor bunlarında yanında mini ambalajları bulunuyor. Firma sizden bu silgileri bu ambalajın içine koyarak paketlemesini yapmanızı istemektedir.

Evde silgi paketleme işi nasıl yapılır ?

Bu işi yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir tecrübeniz olması gerekmez. Zaten yapılması gerekeni firma yetkilileri size tarif edecektir. Başvurunuz onaylandığında sizinle iletişime geçilir ve ürünler paketlenmek üzere adresinize teslim edilir. Size paketleme için belli bir süre verilir. Bu süre sonunda işi bitirerek teslim edersiniz ve iş bittikten sonra ödemeniz yapılır.

Evde silgi paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları

Evlere silgi paketleme işi veren firmaların bir iletişim numarası çoğu zaman bulunmuyor. Aşırı istek ve talep aldıkları için evde kalem paketleme işi telefon numarası paylaşılmıyor. Fakat paketleme işi veren firmaların takipte kaldıkları bu ilan başlığı altından yapacağınız başvurular ile evlere silgi paketlemesi işi veren firmaların sizleri telefon numaranızdan aramasını sağlatabilirsiniz.

Evde paketleme işi haftalık

Sayfamızda evde haftalık olarak yapabileceğiniz birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evde silgi paketleme işidir. Haftalık evde paketleme işi imkanlarından ya da aylık olarak yapabileceğiniz bu iş imkanlarından yararlanmak için hemen Ek iş Başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Silgi paketleme işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru gönder adımını takip ederek sizde evde kalem silgi paketleme işi ile ilgili başvurunuzu yapıp evlere silgi paketlemesi işi veren firmaların sizlere ulaşım sağlamasını isteyebilirsiniz.


913 Ek İş Başvuruları
 1. ilknur kaya

  evliyim 2 çocugum var ihtiyacım var iş için

 2. Ayşenur

  Daha önce perde gupur işi yaptım örtü kenar yaptım elim yatkın dir ev hanimiyim bu işe de ihtiyacım var

  1. Dilan

   Dilan.. 20 yaşındayım evliyim kirada oturuyoruz eşim asgari ücretle çalışıyor geçinemiyoruz eşime yardımcı olmak istiyorum bu işe ihtiyacım var ürünleri zamanında ve eksiksiz yaparim

 3. Bahar

  Merhabalar ismim bahar ev hanimiyim işe ihtiyacım var öğrenci okutuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba, daha önce evde paketleme işleri yaptınız mı acaba? Tecrübeniz var mı? Detaylı bilgilendirme yapmanızı rica ediyoruz.

 4. Bahar

  Merhabalar Aylin hanım daha önce hiç yapmadım açıkçası ama yonlendireceginiz gibi yapamayacagimdam şüpheniz olmasın elim hızlıdır ve çalışmayı seviyorum işimi severek yaparim her zaman

 5. Büşra Erten

  Öğrenciyim harçlığımı çıkarmak ve aileme katkıda bulunmak için bu işi yapmak istiyorum

 6. Kardelen Senem

  Merhaba ben öğrenciyim. İhtiyacım var bu işe. Zamanında teslim ederim.

 7. Pınar

  Sultanbeylide oturuyorum.evdebsilgi paketleme işini yapmak istiyorum.çok ihtiyacım var.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ömür

   Merhabalar ankarada oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok bütün gün paketleme yapabilirim…istenilen miktarda paketlemeyi cok itinalı bir şekilde bitirebilirim…saygılar

 8. Emine

  Öğrenciyim ve bu işe ihtiyacım var ailemede katkıda bulunmak istiyorum lütfen geri dönüş sağlarsınız sevinirim

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.