Evde Silgi Paketleme İşi Haftalık 530 TL Kazanç

913

Evde silgi paketleme işi yapıp haftalık 530 TL ek kazanç elde edilebilir. Eğer sizde kendinize bir ek iş arıyorsanız hemen bu ilanı dikkate alarak başvurunuzu yapıp değerlendirilmesini ve sonuç almasını bekleyebilirsiniz. Evde silgi paketleme işi veren firmalar ile iletişim halinde kalmak için bu ilan tamda size göre.

Evlere paketleme işi veren firmalar her geçen gün sektörde farklı işler ile kendisini göstermeye devam etmektedir. Bunlardan bir tanesi de silgi paketleme işi diyebiliriz. Silgi paketleme işi oldukça basit ve yapılacak çok adetli işlemlerde haftalık sizlere oldukça muhteşem ek gelir elde etmenize olanak tanıyabiliyor. Evde silgi paketlemesi işini sizlere anlatmak istiyoruz. Anlaşacağınız firma sizlere paketlemesi ve ambalajlaması yapılmamış silgileri ulaştırıyor bunlarında yanında mini ambalajları bulunuyor. Firma sizden bu silgileri bu ambalajın içine koyarak paketlemesini yapmanızı istemektedir.

Evde silgi paketleme işi nasıl yapılır ?

Bu işi yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir tecrübeniz olması gerekmez. Zaten yapılması gerekeni firma yetkilileri size tarif edecektir. Başvurunuz onaylandığında sizinle iletişime geçilir ve ürünler paketlenmek üzere adresinize teslim edilir. Size paketleme için belli bir süre verilir. Bu süre sonunda işi bitirerek teslim edersiniz ve iş bittikten sonra ödemeniz yapılır.

Evde silgi paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları

Evlere silgi paketleme işi veren firmaların bir iletişim numarası çoğu zaman bulunmuyor. Aşırı istek ve talep aldıkları için evde kalem paketleme işi telefon numarası paylaşılmıyor. Fakat paketleme işi veren firmaların takipte kaldıkları bu ilan başlığı altından yapacağınız başvurular ile evlere silgi paketlemesi işi veren firmaların sizleri telefon numaranızdan aramasını sağlatabilirsiniz.

Evde paketleme işi haftalık

Sayfamızda evde haftalık olarak yapabileceğiniz birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evde silgi paketleme işidir. Haftalık evde paketleme işi imkanlarından ya da aylık olarak yapabileceğiniz bu iş imkanlarından yararlanmak için hemen Ek iş Başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Silgi paketleme işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru gönder adımını takip ederek sizde evde kalem silgi paketleme işi ile ilgili başvurunuzu yapıp evlere silgi paketlemesi işi veren firmaların sizlere ulaşım sağlamasını isteyebilirsiniz.


913 Ek İş Başvuruları
 1. Yasemin

  Ev hanimiyim gecine bilmek icon bu ise cok ihtiyacim var ilgilenirseniz minnettar kalirim

 2. Yasemin

  Bu ise ihtiyacim var

 3. Türkan

  Ev hanımıyım ek gelire ihtiyacim var paketleme işinde elim pratiktir

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba. İl/ilçe bilgisi belirtin lütfen.

 4. hasret

  bu işe ihtiyacım var

  1. Aylin Polatlı

   Nerede yaşadığınızı da yazın lütfen.

 5. Kadir vural

  Sivas/merkez

 6. Fatmanur

  Ankara pursaklar

  1. Funda

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var kredi borcumuz var ev hanımıyım Sivas merkez de yaşıyorum

   1. Aynur Çıttır

    Merhaba evde iş yapmak istiyorum evliyim bağcılar da oturuyorum

   2. ilknur kaya

    iş için ihtiyacım var

 7. Gül

  Evde hızlı ve aksatmadan paketleme işini yapabilirim. İşe ihtiyacım var ve en güzel şekilde yerine getirebilirim.

 8. Gül

  Evde hızlı ve aksatmadan paketleme işini yapabilirim. İşe ihtiyacım var ve en güzel şekilde yerine getirebilirim. Sivas merkezde yaşıyorum

 9. rabia

  20 yaşındayım evliyim

 10. Ayşe

  Ev hanımıyım 39 yaşındayım kızmeslek anadolu lisesi çoçuk gelişimi eğitimi mezunuyum.Şu an çalışmıyorum.Bütçeme katkı sağlamak amaçlı ek gelir olsun istiyorum.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.