Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi 2022 Güncel

11

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi: Ülke ekonomisinin durumundan ötürü insanların geçim sıkıntıları gün geçtikçe artmakta ve kendilerine gelir kapısı oluşturacak farklı yollar
aramaktadırlar. Ve aileler, ekonomik durumlarını düzeltmek için kendilerine uygun ek iş fırsatlarını değerlendirmek istemekte. Bu sayede hem normal bir işte çalışabilecek ve hem de eğer varsa arta kalan vakitlerinde de ek iş yaparak daha fazla para kazanabilecekler. Özellikle evde ek iş yapmak isteyen kişilerin en iyi seçeneklerinden biri de evde telefon kılıfı paketleme işidir. Bu iş sayesinde aylık en az asgari ücretin yarısı kadar oranda bir para kazanmanız mümkün.

Evde Telefon Kılıfı Paketleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Günümüz artık teknoloji çağı ve hemen herkesin kendine ait bir cep telefonu var. Cep telefonları, artık bir temel ihtiyaç olmalarından ötürü bu telefonların güvenli ve temiz bir şekilde kullanımı için de kılıf içine konulması da oldukça önemlidir. Ve bu da telefon kılıfı üretim sektörüne inanılmaz bir canlılık getirmekte, bu iş konusundaki tüm alanların yoğun bir şekilde çalışmasına vesile olmaktadır. Ve telefon kılıfı üreten firmalar ise kendilerine gelen siparişleri en iyi şekilde yetiştirmek için bu kılıfların paketlenmesini evlere ek iş vererek sağlamaktadır. Siz de bu işten para kazanmak istiyorsanız, firmalar tarafından adresinize gönderilen telefon kılıflarını marka, model ve renklere göre ayırarak şeffaf poşetlere koymak şeklinde paketleyebilirsiniz. Sonrasında ise şeffaf poşete koyduğunuz kılıfların her birini daha büyük bir kutuya adetler şeklinde dizip, o kutu dolduğunda ise hepsini büyük kolilerde birleştiriyorsunuz. Hazırladığınız bu koliler, haftanın belli bir gününde firma yetkilileri tarafından adresinizden teslim alınacaktır. Firmalar, her bir paketleme için bir ücret belirler ve o ücretlendirme üzerinden de yaptığınız işe göre ödemenizi yapmaktadır.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırsınız?

Evde telefon kılıfı paketleme işi yapmak oldukça kolay ve işine göre de oldukça kazançlı bir ek iş türüdür. Sizden sadece temiz ve özenli bir telefon kılıfı paketleme işi yapmanız istenir. Ve bu iş sonucunda da her bir paketleme işi için 1 TL kazanırsınız. Günlük olarak ortalama 100 veya 150 tane telefon kılıfı paketi hazırladığınızı düşünürsek, aylık 3.000 TL ile 4500 TL arasında olabileceğini söyleyebiliriz. Ödemeleriniz, genellikle ilgili firmalar tarafından haftalık olarak yapılır.

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Evde telefon kılıfı paketleme işine başvurmak için aşağıdaki formu doğru bir şekilde doldurarak ilgili birimlere gönderebilirsiniz. Başvurunuz, ilgili birimler tarafından incelenmekte olup uygun görülmesi halinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Ve kesinlikle dikkat etmelisiniz ki bu tip ek iş görüşmelerinde kimse sizden ücret talep etmemelidir. Eğer böyle bir durumla baş başa kalırsanız o kişilerle kesinlikle irtibatı kesmelisiniz.


11 Ek İş Başvuruları
 1. Merve Akçelebi

  Özel sektör de çalışıyorum ek olarak yapmak istiyorum, deneyimim var.

  1. Aylin Polatlı

   Deneyiminiz hangi sektör de var acaba bizimle paylaşır mısınız?

 2. Güler Bozdağ

  Ev hanımıyım 24 yaşındayım evden çalışabilceğim bir iş arıyorum elim hızlıdır özenli ve düzenli çalışırım

 3. Güler Bozdağ

  evden çalışabilceğim bir iş arıyorum elim hızlıdır özenli ve düzenli çalışırım

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba, daha önce evde paketleme işi yaptınız mı? Yaptıysanız ne üzerine yaptınız bizimle paylaşır mısınız?

   1. Ceyda

    Merhabalar adim Ceyda ek ise ihtiyacım var

 4. Süreyya Özmen

  Öğrenciyim işe ihtiyacım var lütfen destek verin

 5. semra

  merhaba ben semra kılıç
  37 yaşındayım ön muhasebe bilgim var ve acil evde yapabileceğim güvenilir bir işe ihtiyacım var , elim hızlıdır
  temiz ve titiz biriyim

 6. Safiye arslan

  Ek iş yapmak istiyorum elim hızlıdır titiz çalışırım

 7. Zeynep

  Merhabalar biz 6 7 kişiyiz boş zamanlarını çok çok tittiziz elimizden her şey gelir yeterki geri dönüş yapın

 8. Koray

  Merhaba Ben Koray. Tiyatrocuyum. Boş vaktim çok kalıyor. Evde telefon kılıfı paketleme ek işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.