İzmir Evde Ek İş Fırsatları 2022 İş Veren Firmalar ve Telefon Numarası

2

İzmir Evde Ek İş Fırsatları: Şu an hali hazırda çalışıyorsunuz v kazandığınız para ailenizi geçindirmeye yetmiyor olabilir. Ev hanımı olabilirsiniz ve ev işlerinden arta kalan zamanlarda ek iş yaparak ekstra para kazanmak istiyor olabilirsiniz veya da öğrencisinizdir, okul harçlığınızı kazanmak için ek iş fırsatı arıyor da olabilirsiniz. İşte Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan İzmir’de bu amacı taşıyan binlerce insana ulaşmak mümkün. Biz de sizler için bir araştırma yaptık ve hem erkekler, hem de kadınlar için uygun olabilecek İzmir evde ek iş fırsatlarını tanıttık. Gelin bu ek iş fırsatlarına hep birlikte göz gezdirelim.

İzmir Galoş Paketleme İşi

İzmir ek iş fırsatları arasında en önde gelen ek işlerden biri de galoş paketleme işidir. Çünkü özel hastaneler ve pek çok iş yerinde kullanılması mecburi olan galoşlar, bu alandaki iş skalasının oldukça geniş olmasını ve birçok çalışana ihtiyaç duyulmasını sağlar. Ayakkabı ile girilemeyecek ortamlarda kullanılması mecburi olan galoşların paketlenmesi için insan gücü kullanılır ve bu işi yapmak hiç de zor olmadığı gibi herhangi bir tecrübe de istemez. Galoş paketleme işi için en dikkat etmeniz kısım hijyenik olmaktır. Zaten galoşların kullanım amacı olan hijyene dikkat ettiğiniz ve eliniz de biraz hızlı olduğu sürece bu ek iş yöntemini daimi olarak devam ettirebilirsiniz. Galoş paketleme işi ile her bir paketleme başına 50 kuruş ile 75 kuruş kazanmanız mümkün. Günlük olarak yaptığınız işleri hesap edip bir aylık gelir ortalaması verecek olursak, galoş paketleme işi yaparak ayda 1700 TL ile 2500 TL gibi bir ücret kazanabilirsiniz.

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Telefon kılıfları, birçok kişi tarafından sade bir görünümden ziyade daha süslü ve görkemli olarak tercih edilmektedir. Ve bu da birbirinden farklı görünüme sahip olan telefon kılıflarına olan ilgiyi artırır. İzmir nüfusu da göz önünde bulundurulduğunda, İzmir telefon kılıfı süsleme işi alanında olan ihtiyacın bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Siz de İzmir evde ek iş fırsatı arayan biriyseniz, bu işi kesinlikle değerlendirmenizi öneririz. Size bu işi veren firmayla da anlaşacağınız orana göre ücret kazanırsınız ve bu ücret ise süslediğiniz her bir telefon kılıfı için 1.5 TL ile 3 TL arasında değişiklik gösterir. Günde 50 adet telefon kılıfı süslediğinizi ve ortalama olarak 2 TL kazandığınızı hesap edersek, bu da günde 100 TL ve ayda ise tam 3000 TL gibi bir ücret yapacaktır.

İzmir Evde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İzmir’de ikamet eden pek çok kişi bu ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyecektir. Telefon Kılıfı Süsleme, Galoş Paketleme, Balon Paketleme ve daha bir çok firma ile özel olarak anlaşmamız bulunuyor. Firmalara giden gereksiz pek çok çağrı ve sorulardan ötürü, bu işleri fason olarak evlere sağlayanlar telefonlarını açıkça paylaşmamızı istemiyor. Bunun için aşağıda ki forumu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize başvuru yapabilirsiniz. Eğer daha önce evlerde paketleme işi yaptıysanız ve hangi dalda çalıştıysanız bunu ekstra olarak belirtmeniz size bir adım daha öncülük sağlayacaktır.

Ne Kadar Kazanırsınız?

Bünyesinde envai çeşit ek iş veren firma barındıran İzmir’de asıl işinizin kazancına ek olarak ayda 2500 TL ile 3000 TL arasında bir ücret kazanmanız da mümkün. Tek dikkat etmeniz ve yapmanız gereken şey ise elinizdeki işleri büyük bir titizlik ve dikkatle yerine getirmektir. İzmir ek iş ilanları, bu harika şehrin tüm semtleri için iş olanağı sağlayacak şekildedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra ilgili firmalar tarafından incelenir ve uygun kişi olarak görülmeniz halinde de hemen telefonla aranarak işe başlayabilirsiniz. Oturduğunuz semt fark etmiyor, İzmir
evde ek iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.


2 Ek İş Başvuruları
  1. Merve

    Merhaba 3 kişilik ailemle evimizde ek iş yapmak istiyoruz. İzmir…

  2. Zeynep

    Merhabalar 5 6 kişiyiz boş zamanlarımız çok lütfen geri dönüş yapın hepimiz titiziz işlerimizi çok özen gösteriyoruz

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.