Kalem montaj işi ile ayda 1700 TL ek kazanç

Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

Evlere kalem montaj işi veren firmalar ile çalışarak ayda 1700 TL ek gelir elde edilebilir. Eğer sizde evde çalışıp para kazanmak istiyorsanız takipte kalarak yayınlanan ek iş lere ilk başvuruyu yapan siz olabilirsiniz. Paketleme işi veren firmalar evlere iş vermeye devam etmektedirler.

Kalem montajı işi de bunlardan bir tanesi diyebiliriz. Evlere kalem montajı işi veren firmalar hemen hemen her sezon iş vermekte ve işin sürekliliği olmaktadır. Aradığınız bir paketleme işi var ise sizde evde kalem montajı işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Ben burada sizlere çok fazla lafı uzatmadan kalem montajı işi nasıl yapılır ve nasıl bu işe başvurulur bu konu hakkında bili vermek istiyorum.

Evde kalem montajı işi nasıl yapılır?

Evlere kalem montajı işi veren firmalar ile bu ilan başlığı altında yapacağınız başvuru ile irtibatta kalarak sizde işe sahip olabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız firma sizlere kutular halinde tükenmez kalemleri ve tükenmez kalemlerin içini göndermektedir. Firmanın sizden istediği ise bu kalem içini kaleme montaj edip vida vidalar gibi çevirerek montajlamasını yapıp bırakıyorunuz. Yapacağınız çoklu adetli işlemlerde aylık kazancınız 1700 TL’ye gelebiliyor.

Evlere kalem montajı işi veren firmalar iletişim ve başvuru

Evlere kalem montajı işi veren firmalar ile iletişimde kalmak için hemen aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterli oluyor. Evlere kalem montaj işi veren firmalar ilan başvurunuzu görerek yazmış olduğunuz mail adresinden sizlere ulaşarak tekliflerini iletiyor ve aranızda anlaşabiliyor sunuz. Eğer sizde evde kalem montajı işi veren firmalar ile iletişim halinde kalmak istiyorsanız hemen başvurunuzu bırakmanızı tavsiye etmekteyiz.

İş Uzmanı Aylin Polatlı


141 Başvurular

 • Melisa
  Posted Mart 24, 2021 10:33 am 0Likes

  Istanbul da oturuyorum
  Hangi işi verirseniz yaparım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 • Yadigar furat
  Posted Mart 25, 2021 1:25 pm 0Likes

  Elazığ yazikonak organize sanayi Bölgesi

 • Fatıma
  Posted Mart 29, 2021 4:26 pm 0Likes

  Güngören istanbul

 • Merve deniz
  Posted Mart 30, 2021 12:43 pm 0Likes

  Basaksehir altinsehir mah.

 • Burcu
  Posted Mart 30, 2021 9:08 pm 0Likes

  Istanbul

1 12 13 14

Başvuru Gönder