Küçük Ve Kâr Marjı Yüksek Ek İş Fikirleri Nelerdir?

3

Dünya her gün değişen ve dönüşen bir internet çağına geçiş yapmaktadır. Hemen hemen her gün binlerce insan üniversitelerden mezun olmaya devam ederken işsizlik oranı da bu doğrultuda yükselmektedir. Gelişen teknoloji ve değişen dünya döngüsünde ihtiyaçların her gün değiştiği ve yeni iş fikirlerinin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Yaşam tarzlarının da değişmesiyle yeni ek iş imkanları ortaya çıkmıştır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir; evde yemek yaparak satmak, takı tasarımcılığı, yaşam koçluğu yapmak, fotoğrafçılık yapmak, butik açmak, çay ocağı açmak, nakliyat işleri, seyyar satıcılık yapmak, online eğitimler vermek, organizasyon şirketi açmak, spor salonu açmak, alışveriş merkezlerinde standlar kurmak, güzellik salonu açmak, dans okulu kurmak, bebek kıyafetleri satışı yapmak gibi bir çok iş imkanı vardır.

Küçük Ve Kâr Marjı Yüksek Ek İş Aylık Gelirleri Nelerdir?

Evde yemek yaparak satmak son zamanlarda kâr marjı yüksek ek iş imkanlarından sadece biridir. İnsanlar özel günlerinde davetlilerine ikram etmek üzere belirli menüler hazırlayarak bu yemeklerin yapılmasını talep ediyor. Sadece malzeme alınarak bir iş yeri, dükkân açmadan evinizden bu işi yapabilirsiniz. Aylık aldığınız sipariş oranlarına göre 900-1000 TL gibi ücretlendirmeler olmaktadır. Aldığınız siparişlerin azlığına ve çokluğuna göre zamansal farklar göstermektedir. Bir başka kâr marjı yüksek iş, takı tasarımı yaparak satmaktır. Yine evde oturduğumuz yerden takı tasarımları yapıp bunları somutlaştırarak kendimize ek bir gelir sağlamış oluruz. Toptan bir şekilde alınan materyaller sayesinde hem kar oranımızı arttırır hem de aylık gelirimizi arttırmış oluruz. Malzemelerini 3 TL’ye aldığımız bir kolyeyi kendi yaratıcılığımız sonucu tasarlayarak 10 TL gibi ücretlere satmamız mümkün olabilir. Bebek giyimi üzerine bir dükkân açmak ise son dönemde kar oranı yüksek bir iştir. Sadece internetten e-ticaret şeklinde de satışlar da yapılabilir. Yeni doğan çocuklar sürekli bir gelişim halinde oldukları için kıyafet değişimleri oldukça fazladır. Bu yüzden geliri yüksek ve talebin fazla olduğu bir sektördür.

Küçük Ve Kâr Marjı Yüksek Ek İşlerin İmkanları Nelerdir?

Sadece evden ya da bir dükkân açarak yapabileceğiniz birçok yeni iş imkanı bulunmaktadır. Bu yüzden kendi işinizin patronu olarak hem kendinizi güvenceye alır hem de daha yüksek gelirlerle kendinizi geliştirmenizi sağlayabilirsiniz.


3 Ek İş Başvuruları
 1. Yllmaz ateş

  İstanbul /avcılar
  Merhaba. Hertürlü evde ek iş ve,,
  elimiz yatkın ve Hertürlü paketleme işine talibiz evde 3 kişiyiz

 2. Yllmaz ateş

  İstanbul /avcılar
  Merhaba. Hertürlü evde ek iş ve,,
  elimiz yatkın ve Hertürlü paketleme işine talibiz evde 3 kişiyiz

 3. Burcu

  Her türlü işi yaparım. Elim yatkındır 3 çocuğum var ve çok ihtiyacım var

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.