Evde Pipet Paketleme İşi ( Haftada 1000 TL Kazanın )

1211

Evde pipet paketleme işi ile para kazanmak ister misiniz ? Her geçen gün hayat şartları zorlaşıyor ve insanlar ek gelir ihtiyacına yöneliyorlar. Özellikle çeşitli sebeplerden dolayı çalışamayan ev hanımları evde otururken yapabilecekleri iyi gelirli bir iş arıyor. Haftada 1000 lira kazanmak da aylık bir hayli fazla kazandırıyor ve üstelik evde çocuklarla oynarken, çay kahve içerken yapılabilecek bir iş. Dışarıda çalışma durumu olmayan ya da iş bulamayan bireyler pipet paketleme işi sayesinde neredeyse asgari ücret kazanabilir.

Pipet paketleme işini herkes yapabilir. Kadın erkek fark etmeden eli yatkın olan ve hızlı olabileceğine inanan herkes bu işi yapabilir. Özellikle eşine destek çıkmak isteyen ev hanımları pipet paketleme işini sıklıkla tercih ediyor. Çocuğu olan, küçük bebeği bulunan ya da hamile olan bayanlar evde bu işi yaparak çok iyi para kazanabilirler. Genç bayanlar da ya da eve erken gelen erkekler de pipet paketleme işini yaparak aile ekonomisine katkı sağlayabilir.

Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Pipet paketleme işi son derece basittir ancak küçük malzeme olduğu için adet sayısı arttıkça vakit alır. Dışarıda içtiğimiz meyve suyu veya sütlerde bulunan pipetlerin paketlemesi yapılır. Pipet poşetleri hazır bir şekilde gelir ve pipetler paketlere konularak kapatılır. Genelde çoklu miktarda isterler bu nedenle günlük kotayı doldurmak gerekir. Pipetler büyüklüğü siparişe göre değişebilir. Ancak yetiştirmek için çevik olmak gerekir. Gerekirse aile bireylerinden yardım istenebilir. Ödemeler haftalık olarak yapılır.

Pipet paketleme işi çok büyük emek istemeyen ve yoruculuğu olmayan zevkli bir iştir. Üstelik kazancı da oldukça iyidir ve garantidir. Home ofis işi gibi düşünmek gerekir çünkü evde boş vakti bulunan herkes pipet paketleme işini yapabilir. Boş vakitlerinizi internette takılarak değil de pipet paketleme işi yaparak değerlendirmek istiyorsanız mutlaka pipet paketleme işini tercih etmelisiniz.

Evde pipet paketleme işi veren firmalar

Tüm Türkiye’de evde paketleme işi veren ve anlaşmalı olduğumuz birçok firma bulunmakta. Firmalar ile aramızdaki anlaşma/sözleşme gereği buradan açık adres, telefon, unvan ve iletişim gibi bilgileri paylaşamıyoruz. Ancak siz başvurunuzu form aracılığı ile yapın. Bulunduğunuz il/ilçeye uygun iş olduğunda ilgili firma mail adresinizden size dönüş sağlayacaktır.

Evde pipet paketleme işi telefon numarası

Tüm Türkiye’de faaliyeti olan ve bu işi evde yaptıran ve anlaşmalı olduğumuz birçok firma var. Ancak burada telefon numaralarını paylaştığımızda firma yoğunluk oluştuğunu bildirmekte. Bu nedenle telefon numaralarını paylaşamıyoruz. Formu doldurmanız başvuru için yeterli olacaktır.

Evde pipet paketleme iş başvurusu nasıl yapılır ?

Eğer kendinize güveniyorsanız ve pipet paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bu işe merhaba diyebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size gelecek cevap ardından işe başlayabilirsiniz.


1.211 Ek İş Başvuruları
 1. Sevde

  Öğrenciyim kendi harçlığını çıkarmak istiyorum o yüzden

  1. Aylin Polatlı

   İl/ilçe yazabilir misiniz ?

 2. Damla

  28 yaşındayım şuan çalışmıyorum hamile olduğumdan dolayı ama acil evde ek işe ihtiyacım var bebeğin masraflarını çıkarmam gerek

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba. İl/ilçe belirtin lütfen.

 3. Leyla elmas

  Ben evhanımıyım evde paketleme iş yapmak istiyorum pursaklarda oturuyorum dönerseniz sevinirim

 4. Hediye

  Pursaklar Ankara

 5. Ahmet can

  Merhaba Sivas merkez

 6. Fidan

  Mrb evde paketleme işine çok ihtiyacım var 14 yaşında 1 oğlum var okula gidiyor evde küçük çocuk yok ev çalışma için uygun eşime destek için istiyorum bu işi lütfen yardımcı olurmusunuz

 7. Fidan

  Mrb evde paketleme işine çok ihtiyacım var 14 yaşında 1 oğlum var okula gidiyor evde küçük çocuk yok ev çalışma için uygun eşime destek için istiyorum bu işi lütfen yardımcı olurmusunuz ankara etimesgut

 8. gizem

  sivastayım iş arıyorumm.

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.