Evde Pipet Paketleme İşi ( Haftada 1000 TL Kazanın )

1224

Evde pipet paketleme işi ile para kazanmak ister misiniz ? Her geçen gün hayat şartları zorlaşıyor ve insanlar ek gelir ihtiyacına yöneliyorlar. Özellikle çeşitli sebeplerden dolayı çalışamayan ev hanımları evde otururken yapabilecekleri iyi gelirli bir iş arıyor. Haftada 1000 lira kazanmak da aylık bir hayli fazla kazandırıyor ve üstelik evde çocuklarla oynarken, çay kahve içerken yapılabilecek bir iş. Dışarıda çalışma durumu olmayan ya da iş bulamayan bireyler pipet paketleme işi sayesinde neredeyse asgari ücret kazanabilir.

Pipet paketleme işini herkes yapabilir. Kadın erkek fark etmeden eli yatkın olan ve hızlı olabileceğine inanan herkes bu işi yapabilir. Özellikle eşine destek çıkmak isteyen ev hanımları pipet paketleme işini sıklıkla tercih ediyor. Çocuğu olan, küçük bebeği bulunan ya da hamile olan bayanlar evde bu işi yaparak çok iyi para kazanabilirler. Genç bayanlar da ya da eve erken gelen erkekler de pipet paketleme işini yaparak aile ekonomisine katkı sağlayabilir.

Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Pipet paketleme işi son derece basittir ancak küçük malzeme olduğu için adet sayısı arttıkça vakit alır. Dışarıda içtiğimiz meyve suyu veya sütlerde bulunan pipetlerin paketlemesi yapılır. Pipet poşetleri hazır bir şekilde gelir ve pipetler paketlere konularak kapatılır. Genelde çoklu miktarda isterler bu nedenle günlük kotayı doldurmak gerekir. Pipetler büyüklüğü siparişe göre değişebilir. Ancak yetiştirmek için çevik olmak gerekir. Gerekirse aile bireylerinden yardım istenebilir. Ödemeler haftalık olarak yapılır.

Pipet paketleme işi çok büyük emek istemeyen ve yoruculuğu olmayan zevkli bir iştir. Üstelik kazancı da oldukça iyidir ve garantidir. Home ofis işi gibi düşünmek gerekir çünkü evde boş vakti bulunan herkes pipet paketleme işini yapabilir. Boş vakitlerinizi internette takılarak değil de pipet paketleme işi yaparak değerlendirmek istiyorsanız mutlaka pipet paketleme işini tercih etmelisiniz.

Evde pipet paketleme işi veren firmalar

Tüm Türkiye’de evde paketleme işi veren ve anlaşmalı olduğumuz birçok firma bulunmakta. Firmalar ile aramızdaki anlaşma/sözleşme gereği buradan açık adres, telefon, unvan ve iletişim gibi bilgileri paylaşamıyoruz. Ancak siz başvurunuzu form aracılığı ile yapın. Bulunduğunuz il/ilçeye uygun iş olduğunda ilgili firma mail adresinizden size dönüş sağlayacaktır.

Evde pipet paketleme işi telefon numarası

Tüm Türkiye’de faaliyeti olan ve bu işi evde yaptıran ve anlaşmalı olduğumuz birçok firma var. Ancak burada telefon numaralarını paylaştığımızda firma yoğunluk oluştuğunu bildirmekte. Bu nedenle telefon numaralarını paylaşamıyoruz. Formu doldurmanız başvuru için yeterli olacaktır.

Evde pipet paketleme iş başvurusu nasıl yapılır ?

Eğer kendinize güveniyorsanız ve pipet paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bu işe merhaba diyebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size gelecek cevap ardından işe başlayabilirsiniz.


1.224 Ek İş Başvuruları
 1. ahat yıldırım

  acil paraya ihtiyacım var kredi borcum ödemem gerekiyor

  1. Aylin Polatlı

   Merhaba. Sisteme kaydınız yapıldı.

 2. Edanur

  Paketle evde iş istiyorum

  1. Sevgi

   Merhaba 30 yaşında ev hanımıyım iki çocuğum var şuan ek gelire ihtiyacım çok yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten

 3. Sevgi

  Ev hanımıyım iki çocuğum var ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursaniz çok memun olurum

  1. Aylin Polatlı

   Sevgi hanım Merhaba, ikamet ettiğiniz il ve iletişim bilgilerinizi bize yollarsanız size uygun iş tekliflerini bulunduğunuz şehirden gelen teklifler doğrultusunda yönlendirme yapabiliriz. Teşekkürler.

 4. Ayşe tosun

  İşe ihtiyacım var elim yatkın 4 kişiyiz konya selcuklu da oturuyorz

 5. Elif

  Üniversite öğrencisiyim. Her öğrenci gibi paraya ihtiyacım var.

 6. Zühal çakır

  Eşim çalışmıyor engelli bir çocuğum var onun için bu işe ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.