Pipet paketlemesi yapıp haftada 500 TL kazanın

Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

Her geçen gün hayat şartları zorlaşıyor ve insanlar ek gelir ihtiyacına yöneliyorlar. Özellikle çeşitli sebeplerden dolayı çalışamayan ev hanımları evde otururken yapabilecekleri iyi gelirli bir iş arıyor. Haftada 500 lira kazanmak da aylık bir hayli fazla kazandırıyor ve üstelik evde çocuklarla oynarken, çay kahve içerken yapılabilecek bir iş. Dışarıda çalışma durumu olmayan ya da iş bulamayan bireyler pipet paketleme işi sayesinde neredeyse asgari ücret kazanabilir.

Pipet paketleme işini herkes yapabilir. Kadın erkek fark etmeden eli yatkın olan ve hızlı olabileceğine inanan herkes bu işi yapabilir. Özellikle eşine destek çıkmak isteyen ev hanımları pipet paketleme işini sıklıkla tercih ediyor. Çocuğu olan, küçük bebeği bulunan ya da hamile olan bayanlar evde bu işi yaparak çok iyi para kazanabilirler. Genç bayanlar da ya da eve erken gelen erkekler de pipet paketleme işini yaparak aile ekonomisine katkı sağlayabilir.

Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır?
Pipet paketleme işi son derece basittir ancak küçük malzeme olduğu için adet sayısı arttıkça vakit alır. Dışarıda içtiğimiz meyve suyu veya sütlerde bulunan pipetlerin paketlemesi yapılır. Pipet poşetleri hazır bir şekilde gelir ve pipetler paketlere konularak kapatılır. Genelde çoklu miktarda isterler bu nedenle günlük kotayı doldurmak gerekir. Pipetler büyüklüğü siparişe göre değişebilir. Ancak yetiştirmek için çevik olmak gerekir. Gerekirse aile bireylerinden yardım istenebilir. Ödemeler haftalık olarak yapılır.

Az Emek Çok Para Geliri
Pipet paketleme işi çok büyük emek istemeyen ve yoruculuğu olmayan zevkli bir iştir. Üstelik kazancı da oldukça iyidir ve garantidir. Home ofis işi gibi düşünmek gerekir çünkü evde boş vakti bulunan herkes pipet paketleme işini yapabilir. Boş vakitlerinizi internette takılarak değil de pipet paketleme işi yaparak değerlendirmek istiyorsanız mutlaka pipet paketleme işini tercih etmelisiniz.

Eğer kendinize güveniyorsanız ve pipet paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bu işe merhaba diyebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size gelecek cevap ardından işe başlayabilirsiniz.

İş Uzmanı Aylin Polatlı


756 Başvurular

 • Ayşe
  Posted Haziran 4, 2021 5:01 pm 0Likes

  Üni mezunuyum titiz çalışırım güvenebilirsiniz. Sivas

 • Bahar yasuntimur
  Posted Haziran 5, 2021 11:08 am 0Likes

  İstabul bağcılar işi istiyorum. Titiz ve sorumluluk sahibiyim güvenebilirsiniz.

 • Naciye
  Posted Haziran 5, 2021 4:46 pm 0Likes

  Naciye Yalçın Kocaeli. Düzenli ve titiz bir şekilde çalışarak verimli olabilirim.

 • Ilayda harman
  Posted Haziran 5, 2021 10:55 pm 0Likes

  Sakarya da yasiyorum

 • Ilayda harman
  Posted Haziran 5, 2021 10:56 pm 0Likes

  Sakarya serdivan

 • Yağmur Uludağ
  Posted Haziran 7, 2021 8:03 am 0Likes

  Sivas

 • Ela
  Posted Haziran 9, 2021 1:33 pm 0Likes

  Erzurum

 • oya samatyalı
  Posted Haziran 9, 2021 7:51 pm 0Likes

  bursa osmangazi

 • Esma akyar
  Posted Haziran 10, 2021 2:45 pm 0Likes

  Kahramanmaraş-Afşin

 • Merve
  Posted Haziran 11, 2021 11:43 pm 0Likes

  Barman / merkez

1 67 68 69 70 71 75

Başvuru Gönder