Evde Poşet katlama İşi Yaparak haftada 400 TL kazanabilirsiniz

37

Evde poşet katlama işi yapıp haftada 400 TL ek kazanç elde edilebiliyor. Değerli ziyaretçilerimiz bu içerikte sizlere evlere iş veren firmaların son dönemlerde oldukça yoğun tempolu iş sirkülasyonu olan poşet katlama işi ilanından bahsetmek istiyoruz.

Evde yapacağınız ek işler arasında lider konumda gözüken poşet katlama işinde oldukça güzel ek kazanç durumu mevcut. Bu sektör ile sizde maaşınıza ek kazanç katabilecek ve daha geçimli bir yaşam süre bileceksiniz. Çok fazla yazıyı uzatmadan siz değerli takipçilerimize bu içerik hakkında ayrıntılı bilgiyi vermek istiyorum. evde poşet katlama işi İzmir, İstanbul, Ankara ve diğer tüm illere verilebilmektedir. Detaylar yazımızda.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılır?

bu içerik altında alt tarafta bulunan başvuru alanına bulunduğunuz il ile başvurunuzu bırakarak sizde bu işe ilk adımı atmış olursunuz. Bu sayede evlere poşet katlama işi veren firmalar sizin bu başvurunuzu görüp yazdığınız mail adresinize tekliflerini atabilir. Sizde irtibatta kalarak değerlendirmenize alabilirsiniz.

Poşet katlama işi ile ne kadar kazanç elde edebilirim?

Evde yapacağınız poşet katlama işi ile haftada en az 400 TL ek kazanç elde edebileceksiniz. Edeceğiniz dolgun ücret sizi fazla yormadan kazanacağınız bir gelir kapısı diyebilirim. Eğer sizde oturduğunuz yerde bir ek iş sahibi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndererek şansınızı deneyebilirsiniz.

Evde poşet katlama işi iletişim adresleri

Evde poşet katlama işi veren firmalar iletişim adreslerini genellikle gizli tutmaktadırlar. Eğer sizin de ek işe ve gelire ihtiyacınız varsa bu işi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Siz ek iş başvuru formu ekranındaki bilgileri tamamlayın. Firmalar uygun olması durumunda mail adresinizden sizinle iletişime geçeceklerdir. Yazdığınız bilgilerde il ve ilçe belirtmeniz gerekmektedir. Firmalar bu şekilde sizinle iletişime geçmiş olacaklardır.

Evde poşet katlama işi veren firmalar İstanbul’da yoğun olarak bulunmaktadır. Ayrıca diğer illerden de talep fazladır. Özellikle pandemi süreci ile birlik evde yaptırılacak işler hem bu işi veren firmalara avantaj sağlamakta hem de ek gelir imkanı elde etmek isteyenler için ek gelir kapısı açılmış olmakta.

Evde poşet katlama işi ilanları

Evde poşet katlama işi verenlere ulaşmak oldukça zordur. Zira internette bununla alakalı birçok gereksiz ve yanlış bilgi paylaşımı vardır. Bu nedenle güvenilir sitelerden başvurunuzu yapın. Güvensiz olarak nitelendirilebilecek olan sitelerle T.C. numaranız, cep telefonu numaranız ya da açık adres bilgilerinizi paylaşmayınız.

İşkur evde poşet katlama işi veriyor mu ?

Dönem dönem evde poşet katlama işi Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve benzeri yerler için İşkur aracılığı ile de verilebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken oldukça basittir. Eğer resmi olarak sigortalı bir işte çalışmıyorsanız İşkur sayfasından işsizlik profili oluşturun ve iş arama durumunuzu aktif hale getirin. Böylece İşkur aracılığı ile evde poşet katlama işi istanbul ya da diğer illerde size uygun bir iş olduğunda İşkur size dönüş yapabilecek ve firmalar size daha kolay ulaşabileceklerdir.


37 Ek İş Başvuruları
 1. asiye

  Ek işe ihtiyacım var
  Alanya

 2. Ecem Çetin

  Canakkale Merkez

 3. Neslihan

  Aydin merkez ise ihtiyacim var

 4. ümmügülsüm danacı

  mardin

 5. Nur Ayça

  Bursa,Nilüfer

 6. Medine

  Kayseri

 7. Gul GOZELCEOGLU

  Ankara

Ek İş Başvuru Formu

E-posta adresiniz yorum bölümünde yayımlanmayacaktır.